PERLAS KORTELĖ SU KREDITO LIMITU

Kortelė puikiai tinka bet kada prireikus pinigų, kadangi juos galėsite išsigryninti artimiausiame ,,Perlas‘‘ terminale.

• Kortelė išduodama visiškai nemokamai;

• Jūs patys nusprendžiate kada ir kokią sumą panaudoti;

• Kreditą galite padengti dalimis;

• Netaikomi jokie administraciniai, kortelės priežiūros ar aptarnavimo mokesčiai, tad ši Perlas kortelė su kredito limitu Jums visiškai nieko nekainuos!

 

Kortelės išdavimo ir naudojimo sąlygos:

Kortelės išdavimas ir pristatymas* – Nemokamai

Kredito limito suteikimas -  Nemokamai

Kortelės aptarnavimo mokesčiai - Nėra

Pinigų išsigryninimas „Perlas“ terminaluose - Nemokamai

Su vartojimo kredito sutartimi susijusios išlaidos - Nėra

Prarastos kortelės blokavimas ir naujos išdavimas-  Nemokamai

Kortelės kredito limitas - Nuo 150 iki 3000 Eur

Kortelės galiojimo laikas - Nuo 32 iki 42 mėnesių, skaičiuojant nuo kortelės išdavimo

Mėnesio palūkanų norma - 4,5 % nuo paimtos sumos

 

*Kortelė pristatoma per kurjerį tiesiai į namus ar kitą Jūsų pasirinktą vietą per 14 dienų, o aktyvuojama per 3 dienas nuo kortelės gavimo.

 

Palūkanų skaičiavimo pavyzdžiai:

Pavyzdžiui, jei pasirinktumėte 1000 Eur dydžio kredito limitą 32 mėnesių terminui už 4,5% mėnesio palūkanų ir mokėtumėte įmokas kas mėnesį; o vartojimo kreditas būtų išmokamas nedelsiant – tuomet mėnesio įmoka būtų lygi 59,49 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma periodo pabaigoje 1903,68 Eur, o BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 69,59 %.

Pavyzdžiui, jei pasirinktumėte 1000 Eur dydžio kredito limitą 10 mėnesių terminui už 4,5% mėnesio palūkanų ir mokėtumėte įmokas kas mėnesį; o vartojimo kreditas būtų išmokamas nedelsiant – tuomet mėnesio įmoka būtų lygi 126,38 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma periodo pabaigoje 1263,80 Eur, o BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 69,59 %.

Paraišką Perlas kortelei su kredito limitu gauti galite užpildyti prie „Perlas“ terminalų, veikiančių visose „IKI“, „Aibė“ bei kitose mūsų partnerių parduotuvėse, kurių turime daugiau kaip 1500.

Perlas kortelės su kredito limitu leidėjas yra UAB „Perlo paslaugos“ ir visais klausimais, susijusiais su kortele bei jos naudojimu, galite skambinti telefonu 852 405981 (I-V 9–18 val.).

Perlas kortelės su kredito limitu leidėjas yra UAB „Perlo paslaugos“ ir visais klausimais, susijusiais su kortele bei jos naudojimu, galite skambinti telefonu 852 405981 (I-VI 7–22 val. VII 8-20 val.).

<<Grįžti

9.00 – 18.00 val.
I-V